İletişim     |     Kariyer     |     BTH

Gelenekselden dijitale kadar markanızın bütün ihtiyaçlarına
çözüm üretmek için hizmetinizdeyiz.

Biz Kimiz?

Markanıza başarılı projeler üretmek için çalışan, dinamik ve genç bir ekibiz.
01Hakkimizda-150×150

Griton İletişim Grubu Hakkında

Bizi daha yakından tanıyın…

Griton İletişim Grubu, markalar için 360 derece hizmet misyonuyla 2012 yılında kuruldu. Bugüne kadar çizgi altı ve çizgi üstü çözümlerden dijital reklamcılığa, stratejik danışmanlıktan medya satın almaya kadar birçok farklı alanda müşterileri için çözümler üreten grubumuz; alanında uzman ekibi sayesinde markaları için başarılı ve sürdürebilir projelere imza attı.

Ürettiği işi sahiplenerek müşteri memnuniyetini önemseyen Griton, reklamcılık sektöründeki alışılagelmiş müşteri-ajans iletişimine farklı ve yenilikçi bir boyut kazandırdı.

AYRICALIKLI REKLAMCILIĞIN ADRESİ

Sizi de bekleriz…

FARK YARATAN ÇÖZÜMLER

Markaların her türlü ihtiyacına cevap verebilecek yaratıcı projeler üretmekten büyük keyif duyuyoruz. Çünkü biz “önce dinle, sonra yap” felsefesine inanıyoruz. Markamızın ihtiyacını doğru analiz ederek, başarıyı getirecek olan projeleri kurguluyoruz.

İŞİMİZİN ARKASINDAYIZ

Biz, fikirlerimizin arkasında duran bir reklam ajansıyız. Markalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyor, yaptığımız işi sahipleniyoruz.

TECRÜBELİ & İDDİALIYIZ

Sürekli vurguladığımız bir gerçek var, Griton’da ayrıcalıklı reklamcılığın tadını çıkartacaksınız. Alanında uzman ekibimiz ve bitmek bilmeyen enerjimiz ile size ve markanıza fark yaratacak çözümler üretiyoruz.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

03Team-150×150
mehmet-sari

MEHMET SARI

AJANS BAŞKANI

Ofise sessizce girer… Selam verince farkedilir. Sonra bilgisayarın başına geçer google’den dünyayı gezer. Elinden not kağıtları hiç düşmez. Hep notlar alır ve üretir. Misafiri hiç bitmez.

arif-gorusuk

ARİF GÖRÜŞÜK

CREATIVE DIRECTOR

Ajansın en çalışkan adamı. Evde hanımı ve çocuğu izin verse 24 saat çalışır. Tasarımda harikalar yaratır. Aldığı işi bitirmeden bilgisayarın önünden kalkmaz. Yapmadığı tasarım yok. Çok sabırlı. Hem patron, hem işçi rolünü çok başarılı oynuyor. Türk filmleri için biçilmez kaftan…

ozkan-altintas

ÖZKAN ALTINTAŞ

DANIŞMAN

Ajansın göz bebeği... Gezgini, en çok bileni... Sorulan hiç bir soru cevapsız kalmaz, hiç bir sorun da çözümsüz kalmaz. Ofise girişi 8 kat aşağıdan hissedilir. Onunla çalışması çok ama çok keyflidir. Bir de şu kablolara takılma özürü olmazsa var ya...

mehmet-akyil-1

MEHMET AKYIL

DANIŞMAN

Başında komiser Colombo şapkasıyla Rodin’in düşünen adamı gibi poz veriyor. Gerçekten iyi düşünür, iyi yazar. Uzun yıllır gazetecilik yaptıktan sonra köşeye çekildi. Ama yazarlığı hiç bırakmadı.

team_member4

BEGÜM ÖMÜR

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue.

damla-elma

DAMLA ELMA

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Ajansın en zarif elemanı… Çalışkan ve kendini geliştirmek için büyük gayret gösteriyor. Çabuk algılıyor. İnsan ilişkileri güçlü. İleride çok başarılı biri olarak görmemek için hiçbir sebep yok.

team_member1

ÖYKÜ HANIM

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue.

team_member2

DİLEK URHAN

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue.

gurkan-ozbakir

GÜRKAN ÖZBAKIR

DIGITAL SANAT YÖNETMENİ

Bizim interneti çökertenlerin başında geliyor. Habire dosya indirdiği söyleniyor. Bu yüzden en çok tepkiyi o alıyor. Aslında çok iyi bir arkadaş. Fazla acımasız davranıyorlar.

team_member1

ÜMİT HAZ

SOSYAL MEDYA SORUMLUSU

Tam bir sosyal medya canavarı... Gözünden hiç bir şey kaçmaz, hemen yakalar... Çok gezer, çok bilir... Bir yere gitmeden önce ona sorun. Acayip keyfli bir adamdır...

team_member4

TOLGA ŞAKAR

SOSYAL MEDYA SORUMLUSU

Sosyal Medya ekibinin en yenisi.  İşini iyi yapar... Çalışkandır ve sessiz çalışır... Varlığını molalarda attığı gollerle minyatür kale maçlarında hissedebilirsiniz.

emre-kubuc

EMRE KÜBÜÇ

WEB SEO UZMANI

Ajansın jokeri... Her eve lazım. Leb demeden leblebiyi anlar. Babası komiser. Sabıkası dijital dünyayı karıştırmak. Babası tarafından basılınca kasetçiliği bıraktı. Hedefi aktör olmak. bu yüzden fotoğraf makinesi aldı. Yapmadığı iş yok.

arif-altuntas

ARİF ALTUNTAŞ

WEB TASARIM

Saniye 11 tuşlama, dakikada 750 karakter ile Klavye Yazı Yazma Şampiyonalarında Dünya dördüncüsü. Aynı hızla yaptığı web sayfalarına bazen kendisi de yetişemiyor. Klavyede yazarken parmaklarını görme şansınız yok. Kurgu-bilim filmler gibi...

fikret-yum

FİKRET YÜM

OPERASYON YÖNETİCİSİ

Ajansın en hızlı elemanı. Bir oturuşta üç kişilik yemek yer. Üç kişilikte çalışır. Ortalığın dağınıklığından şikayet eder. Mutfağa dalar ve bütün bulaşıkları bir çırpıda yıkar. Her ajansın ihtiyacı olan eleman. Teknik konularda çalışmalarında çok başarılı işler yapıyor.

mustafa-cavusoglu

MUSTAFA ÇAVUŞOĞLU

ÜRETİM SORUMLUSU

İmalat ondan soruluyor. Pazar araştırmalarında üstüne yok. Piyasa ile kıran kırana pazarlık ediyor ve malı en ehven fiyata alıyor. Çok deneyimli. Milimetrik hesapları kafadan yapıyor. Sakin görünümün arkasında büyük başarı öyküsü var. Metal, mekanık, otomasyon onun işi…

ersin-kucukgacal

ERSİN KÜÇÜKGACAL

3D TASARIM

Ajastaki bütün 3 boyutlu çalışmaları o yapar. Acayip mağrifetlidir. Bazen yaptıklarının karşısına geçer saatlerce bakar, hata arar. Bulduğu zamanda sil baştan yeniden yapar. O kadar da detaycıdır... Ha bu arada bu adamla sakın bilim-kurgu filmi seyretmeyin. Adamın amacı başka...

AYRICALIKLI REKLAMCILIĞI SEÇENLER

Çalıştığınız iş yerinde mutlu ve neşeliyseniz harika işler çıkartırsınız. İşte Griton' da da böyle bir takım var. Onlarla çalışmak gerçekten çok keyfli...

emin-cakmak
EMİN ÇAKMAK CEO   HELLO TURİZM

Bu kadar yoğun iş temposu arasında bize sorun çıkamadan , herşeye çözüm ürebilmeleri gerçekten çok güzel. Griton sırtımızdaki bir çok yükü alıyor bizden. Teşekkürler...

osman-karaagac
OSMAN KARAAĞAÇ HALKLA İLİŞ. KOOR..   REİS MAKİNA