İletişim     |     Kariyer     |     BTH

Prodüksiyon Hizmetleri

Başarılı olmuş her markanın bir hikayesi vardır.
Tek arzumuz; sizinkine biraz renk katabilmek.

Video prodüksiyon hizmetleri, içinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağının en efektif stratejileridir. WAS’nin yayınladığı rapora göre 2016 yılında ülkemizde internet kullanıcı sayısı 46,28 milyona ulaşmıştır. Ülkemizin toplam nüfusundan sağlık, yaş vb. sebeplerle internet kullanamayacak kişiler çıkarıldığında geriye kalan nüfusun neredeyse tamamının internet kullanıcısı olduğu görülmektedir. İnternet kullanıcılarının %97,5’inin video içerik tükettiği göz önünde alındığında video prodüksiyon hizmetleri, günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez bir iletişim stratejisi haline gelmektedir.

Ayrıca video içerikler; akılda kalıcılık, güvenilirlik, bilinirlik, satın alma eğilimi, anlaşılabilirlik, site trafiği vb. birçok konu üzerinde yüksek pozitif etkiler yaratarak iletişim stratejilerinin başarıya ulaşmasını sağlar ve söz konusu markaya değer katar.

Video prodüksiyon hizmetleriyle fark yaratan Griton Reklam Ajansı, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en etkili sonucu verecek video içeriği sağlamak için kreatif çalışmalar gerçekleştirir. Bünyesinde bulunan ve birçok başarılı projeye imza atarak paydaşlarına artı değer katan  Griton, fikirsel tasarımları uygulamaya taşıyarak üretime dönüştürür. Ayrıca iç çekimleri kendi stüdyolarında gerçekleştirerek markalara bütünsellik ve zaman kazanımı açısından büyük avantaj sağlar.


Griton Reklam Ajansı; geniş, teknolojik ekipman parkuru, üst düzey stüdyoları ve kreatif ekibiyle, video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video prodüksiyon çözümleri üretir.

Video Prodüksiyon kapsamında Griton; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Kitap Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Belgesel Prodüksiyonu, Klip Prodüksiyonu, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 2D-3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, TV Programı, Etkinlik Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.

Blog

Griton İletişim Grubu Blog

Çalıştığınız iş yerinde mutlu ve neşeliyseniz harika işler çıkartırsınız. İşte Griton' da da böyle bir takım var. Onlarla çalışmak gerçekten çok keyfli...

emin-cakmak
EMİN ÇAKMAK CEO   HELLO TURİZM

Bu kadar yoğun iş temposu arasında bize sorun çıkamadan , herşeye çözüm ürebilmeleri gerçekten çok güzel. Griton sırtımızdaki bir çok yükü alıyor bizden. Teşekkürler...

osman-karaagac
OSMAN KARAAĞAÇ HALKLA İLİŞ. KOOR..   REİS MAKİNA