İletişim     |     Kariyer     |     BTH

Web Hizmetleri

Web siteniz, markanızın internetteki kartvizitidir...
web-hizmetleri_banner

Web siteleri günümüzde her firma için olmazsa olmaz bir platformdur. İnsanlar hemen hemen her şey için internetten araştırma yapmaktadırlar, kullanıcılar bir ürün ya da hizmeti almadan önce mutlaka internette araştırma yaparak karar vermektedirler. Firmanın güvenilirliği ile ilgili ilk olarak internetten bilgi alırlar. Bu nedenle web siteleri firmaların, şirketlerin en önemli vitrinleridir.

Web sayfasının kaliteli ve güven verici bir biçimde tasarlanmış olması bu konuda firmayı bir adım öne taşımaktadır. Basit ve özverisiz bir şekilde tasarlanan web sayfaları firmaların güvenilir olmadığı imajını yansıtmaktadır. Bu nedenle internet ortamında sadece var olmak yeterli değildir. aynı zamanda kalitenizi ve güvenilirliğinizi kullanıcıya aktarabilen web siteleri tasarlanması gerekmektedir. Kategorilerinin kolay kullanılamadığı, iletişim bölümünün ve firma hakkında bilgilerin olmadığı siteler insanlar tarafından güvensiz olarak değerlendirilmektedir. Web sitesinin kalitesi firmanın kalitesiyle bir düşünülmektedir.

İnternet kullanımının bu kadar geniş olması web sitelerinin tasarımları arasında da bir rekabete yol açmaktadır. Tasarımlar ile firmayı yansıtan sayfalar meydana getirmek son derece önemlidir. Bu nedenle web tasarım aşamasında profesyoneller ile çalışmanızda fayda vardır. Sizi en iyi yansıtacak web sitesi yapımı için sizin isteklerinizi en iyi anlayan kişiler tasarım yapmalıdırlar.

Basit bir site yapımı ile tasarım yapma işi birbirinden büyük derecede farklıdır. Klasik bir web sitesi firmanızı ve ürünlerinizi çok daha basit gösterebilirken, kaliteli bir tasarım ile en basit ürünler bile çok daha kaliteli ve farklı gözükebilmektedir. Bu nedenle vitrinlerinizi oluştururken en önemli aşamada olduğunuzu unutmayın ve işinde uzman olan web tasarımcılar ile çalışın.

web-design

Bir web sitesinde olması gereken birçok ayrıntı vardır. Kullanıcıların site üzerinde kolaylıkla dolaşabilmeleri, firma ile kolaylıkla iletişime geçebilmeleri bunların en başında gelmektedir. Bizler bu ayrıntıların bilinci ile web tasarım uzmanlarımızla çalışıyoruz.Tüm kullanıcıların rahat bir şekilde web sitesinde dolaşmasına özen gösterip ve hatasız bir şekilde sizlere web sitenizi teslim ediyoruz. %99 müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin en seçkin tasarım ajanslarından birtanesiyiz.

İnternet ortamında ön planda olmak için SEO işlemi oldukça önemlidir. SEO (arama motoru optimizasyonu) ile firmanızı kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde bulmalarını sağlayabilirsiniz. İyi bir SEO işlemi web sitesinin ziyaretçi sayısında büyük oranda artışa neden olur. Bu nedenle web siteniz oluşturulurken SEO işlemlerine en uygun kriterlerde oluşturulmalıdır. Bu özelliklerin ilk etapta belirlenmesi ve sayfanın buna bağlı bir şekilde tasarlanması sonraki aşamaların daha verimli ilerlemesi için önemli bir noktadır. Web tasarımınızı yaptırmadan önce sizlere hangi özelliklerin sunulacağı konusunda iyi bir bilgi sahibi olmalısınız.

Günümüzde artık oldukça fazla tercih edilen tablet ve telefonlar için sayfanızın uyumlu olması artık olmazsa olmaz bir özelliktir. Web sitenizin mobil uyumlu olmasına önem vererek bunu ilk aşamada belirtmelisiniz. Bizler tamda bu aşamada sizler için en uygun ve en faydalı web sitelerinin yapımı için hizmet veriyoruz. Oluşturduğumuz sayfanın aynı zamanda mobil uyumlu olması, sizlerin rahatça işlem yapabileceği panellerinin olması gibi birden fazla özelliğe sahip sayfalar inşa ediyoruz. Böylelikle isteyebileceğiniz her işleme uygun bir sayfaya sahip oluyorsunuz. Web tasarım işleminizi yaptırmadan önce uzman ekibimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Ekibimiz sahip olduğu deneyim ve tecrübeleri ile sizleri en etkili şekilde yönlendireceklerdir. Profesyonel ellerden çıkacak olan web tasarımlar ile farkınızı ortaya koyun.

website

Bizler yapmış olduğumuz web tasarım hizmetlerinde sizlere web tasarımı ile birlikte birçok özellik sunuyoruz. Google Partner ajansı olarak sitenizin arama motorlarının kriterlerine en uygun şekilde tasarlamasını yapıyoruz. Yaptığımız işlemin sadece web sitesi olmadığının bunun daha sonraki tüm adımlarının kusursuz bir şekilde işlemesi gerektiğinin bilincindeyiz. Ekibimizin tüm parçaları bu bilinç ile çalışmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile hizmet vermektedir.

Ortaya çıkan sonucun görselliğinden, arka plandaki tüm detaylarının en ince ayrıntısına kadar titizlikle sayfalar üretmekteyiz. Çünkü şunun bilincindeyiz ki, web siteniz sizin en önemli kartvizitinizdir. Yaptığımız her proje bizim kalitemizi yansıtırken aynı zamanda sizlerin profillerini oluşturmaktadır. Bu profiller sizin güvenilirliğinizi yansıtmaktadır. Tüm emeklerinizin, işinize göstermiş olduğunuz özverinin en iyi şekilde yansıtılması için ilk adımınızı atmadan önce titiz davranmalısınız.

  • Kontrol Paneli:Kontrol panelleri web sitelerinin en önemli bölümleridir. Bu panellerin kolay anlaşılabilir ve kolaylıkla kullanılabilir olması önemlidir. Çünkü site yapımından sonra bu panel aracılığıyla sitede istediğiniz değişikliği kolaylıkla yapabilmeniz, kısa sürede vakit harcamadan ürün eklemeniz, değişiklik yapmanız önemli noktalardır. Yıllardır geliştirdiğimiz kontrol paneli sayesinde web sitenizi çok rahat bir şekilde düzenleyebilir, varsa ürün ekleyebilir, fotoğraf galerisini düzenleyebilir, sayfalarınızdaki bilgileri güncelleyebilirsiniz.
  • Arama motoru dostu: Google iş ortağı olarak en dikkat ettiğimiz konulardan biridir ve tasarladığımız web sitelerindeki kod yapısı tamamen arama motoru dostu olacaktır. Bu sayede sayfanızda yapacağınız SEO veya Suchmaschinenoptimierung işlemlerine web sitenizin alt yapısı uygunluk gösterecektir. Daha fazla kullanıcıya ulaşmak için SEO sayfanız için önemli bir işlemdir. SEO işlemi sayesinde web sitenizi ilk sayfada konumlandırabilir ve kullanıcıların sayfanızı ziyaret etme oranını büyük ölçüde arttırabilirsiniz.
  • Mobil uyumluluk (Responsive): Günümüzde mobilden yapılan girişler bugün masaüstü bilgisayarların önüne geçmiş bulunmaktadır. Artık yediden yetmişe herkesin elinde bir akıllı telefon varken evlerde de masaüstü bilgisayarların yerini tabletler almıştır. Web sitelerinin alt yapısı mobil uyumlu (responsive) olmadığı takdirde, tablet ve telefonlardan sayfanız ziyaret edildiğinde düzgün bir şekilde görüntülenemeyecek yazılar ve görsellerde kaymalar olacaktır. Bu da ziyaretçilerinizin sayfanızda rahat bir şekilde gezmesini engelleyecek ve sayfanızda kalma oranları büyük ölçüde azalacaktır. Bu nedenle sayfanızın mobil uyumlu olması son derece önemli bir özelliktir.Bu sebepten dolayı web sitenizi tamamlarken tüm mobil cihazlarına uyumlu hale getiririz. 2014 yılından bu yana Google tüm arama sonuçlarında Mobil uyumludur veya değildir diye ibare koymuştur. Web sitenizin mobil uyumlu olması SEO için çok önemli bir faktördür.
  • Süreç Nasıl İşler: Sözleşmemize istinaden ilk adım olarak sizler için bir tasarım modellenir ve bu model size sunulur. Bu tasarım sizin tarafınızdan beğenildiği takdirde işlerinize devam edilip web sitesi tamamlanır. Bu sayede istemediğiniz bir tasarım asla önünüze gelmeyecektir. Demo aşamasında beğenmediğiniz noktaları belirler ve düzenleme isterseniz bu düzenlemeler isteğiniz doğrultusunda yapılır.

Sizlerde internet alanında varlığınızı ortaya koymak istiyorsanız uzman ekibimizle bu kriterlere uygun web sayfanızı sizler için hazırlayalım. Görsel tasarımın yanında güçlü alt yapıya sahip siteler ile varlığınıza değer katalım. Firmanıza yapmış olduğunuz en değerli yatırımlardan birisi olan hatta artık en başında gelen web sitesi tasarımları için uzmanlarla çalışmanın farkını yaşayın. Görselliği ile ön planda olan sitenizin kategori geçişlerinde kolaylık, kullanıcıların aradıklarını kolaylıkla bulabilmeleri gibi bazı noktaların uzman bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Ajans olarak bu alanda ön planda olan çalışmalar yapmaktayız. Sayfanızın kullanım kolaylığı sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların sayfada kalma oranlarını yükseltmektedir. Buna bağlı olarak da firmanızın ve ürünlerinizin tanınırlığı ve tercih edilir oluşu artmaktadır.

Bu yıl sizede güzel bir Web Tasarım tasarlayalım ve farkınızı ortaya koyalım.

Blog

Griton İletişim Grubu Blog

Çalıştığınız iş yerinde mutlu ve neşeliyseniz harika işler çıkartırsınız. İşte Griton' da da böyle bir takım var. Onlarla çalışmak gerçekten çok keyfli...

emin-cakmak
EMİN ÇAKMAK CEO   HELLO TURİZM

Bu kadar yoğun iş temposu arasında bize sorun çıkamadan , herşeye çözüm ürebilmeleri gerçekten çok güzel. Griton sırtımızdaki bir çok yükü alıyor bizden. Teşekkürler...

osman-karaagac
OSMAN KARAAĞAÇ HALKLA İLİŞ. KOOR..   REİS MAKİNA